הלנה גרנובסקי

שמי הלנה ואני מנחה קבוצות כ- 7 שנים, מתוכן 5 שנים בתחום המיניות והמסיבות. בוגרת "המרכז להסברת מיניות האדם", מסיימת בקרוב תואר ראשון בביולוגיה- פסיכולוגיה באוניברסיטת ת"א. ביום- מורה פרטית לילדים ונוער. ובלילה – מעבירה מסיבות רווקות, ערבי זוגות, ערבי נשים בכל הארץ.

המסיבה שלי כיפית, קלילה, זורמת ומציקה אני מגיעה עם מזוודה אדומה ובתוכה – הרבה מידע פרקטי ומקצועי, משחקים שיצרנו, אביזרים, פרסים משגעים והפתעות.

מוזמנים להציץ בהמלצות שקיבלתי במהלך השנים האחרונות:

 

להלנה המדהימה

שמחנו להכיר אותך והתרגשנו מהמסיבה המשגעת שעשית לנו, את מקסימה ומיוחדת והעברת את הערב עם הרבה סבלנות ואהבה.

יש לנו עוד כמה מסיבות רווקות על הדרך ואני בטוחה שנתראה במסיבה הבאה

תודה ענקית ממני- הילה ומכל החברות מהמסיבת רווקות של שירלי לפני שבועיים על הגג.

הילה דגון

 

הלנה המקסימה תודה רבה ממני, מהכלה ומכל הבנות שהשתתפו במסיבת הרווקות. בזכותך הערב היה מדהים, מהנה, מצחיק, מעניין ומעשיר ושוב המון תודה! טניה רייצין-מסיבת רווקות ב-30/4 ב-ת"א  

   

הלנה בוקר טוב לך רציתי להודות לך על ערב זוגות שמח שהעברת אצלי בבית לפני כמה ימים. יום הולדתו של בעלי לעולם לא נראתה ככה, החברים ממש התלהבו, צחקו ולא מפסיקים לדבר עלייך. בטוחה שנזמין אותך שוב לעוד ערב בקרוב!!! תודה גדולה ממני אהובה שלתיאל .

  גלי מן gali בעברי עסקתי בגרפיקה ושילוט עד שביום בהיר אחד גיליתי שהגרפיקה יודעת גם לזוז… ומאז ועד היום אני עוסקת באנימציה ועריכת וידאו במהלך היום. ובערבים אני מנחה ערבים משעשעים ומגוונים. הנחיית הערבים בשבילי היא סוג של אתנחתה מחיי היום יום, אני מגיע למסיבה, פוגשת אנשים, צוחקת ונהנית מכל רגע שעובר… כל מסיבה בשבילי היא אחרת ומיוחדת. "החיים הם מסיבה אחת גדולה ואם אנחנו כבר כאן אז למה שלא נבלה?" אני מעבירה מסיבות רווקות, ערבי זוגות, ימי הולדת, ערבי חברה וגיבוש וערבי נשים כ-5 שנים בכל הארץ. המסיבה איתי היא מצחיקה, קלילה ואני מתאימה את עצמי לחבורה ולאופי האירוע. ניפגש בקרוב((: כמה המלצות שקיבלתי במהלך השנים…

לגלי הנפלאה !!! אני ממש שמחה שהגעת אלינו והעברת ערב מצחיק ושמח. עשית זאת בטוב טעם, במקצועיות והרבה התלהבות, החברים נהנו וגם סיפרו לי לא מזמן שלמדו הרבה דברים חדשים. הייתי בטוחה שאין מה ללמוד בגילנו היחסית מבוגר (50), אבל טעיתי ושמחה שכך. את משגעת ואין ספק שבחרת לך עבודה שמתאימה לך. תודה ומקווה שנתראה בהמשך הדרך. סיגלית פרייזר מהערב של יוכי בחיפה.  

לגלי המצחיקה תודה ((: רציתי להודות לך שוב על מסיבת רווקות שמחה ומשוכללת שעשית לנו לפני חודש. ירדן הכלה אמרה שהרבה זמן היא לא נהנתה כמו בערב הזה!!! הצלחת לגבש בין כל הבנות, בזכותך החתונה הייתה מלאת צחוקים(דיברנו על הערב שעשית לנו כל כך הרבה)… המשחקים והתחרויות היו ממש לעניין וגם הפרסים שחילקת היו כייפים. תודה ענקית ממני סמדרי ומכל חבורת המעופפות ( דיילות אוויר של חברת אל על במקרה שהספקת לשכוח)!..((:. חיבוק ואמליץ עלייך לכל החברות שלי שיזמינו אותך 22/2/13

 

גלי שלום !! אין עלייך!!! ערב של נסיכות עשית לנו. מאושרת שהזמנו אותך, הייתי בהרבה מסיבות רווקות בשנים האחרונות, אבל מסיבה כמו שלך אין ולא תהיה. הצחקת אותנו ללא הפסקה, למדנו, שיחקנו, שתינו, השתוללנו ואת לא הפסקת להפתיע. תמשיכי בדרכך! נעמה לוי ממסיבת הרווקות של דלית הכלה.

 
גלי מן

גלי מן

בעברי עסקתי בגרפיקה ושילוט עד שביום בהיר אחד גיליתי שהגרפיקה יודעת גם לזוז… ומאז ועד היום אני עוסקת באנימציה ועריכת וידאו במהלך היום. ובערבים אני מנחה ערבים משעשעים ומגוונים. הנחיית הערבים בשבילי היא סוג של אתנחתה מחיי היום יום, אני מגיע למסיבה, פוגשת אנשים, צוחקת ונהנית מכל רגע שעובר… כל מסיבה בשבילי היא אחרת ומיוחדת. "החיים הם מסיבה אחת גדולה ואם אנחנו כבר כאן אז למה שלא נבלה?" אני מעבירה מסיבות רווקות, ערבי זוגות, ימי הולדת, ערבי חברה וגיבוש וערבי נשים כ-6 שנים בכל הארץ ובעיקר בכל אזור הצפון. המסיבה איתי היא מצחיקה, קלילה ואני מתאימה את עצמי לחבורה ולאופי האירוע. ניפגש בקרוב((:

הלנה גרנובסקי

הלנה גרנובסקי

שמי הלנה ואני מנחה קבוצות כ- 7 שנים, מתוכן 5 שנים בתחום המיניות והמסיבות. בוגרת "המרכז להסברת מיניות האדם", מסיימת בקרוב תואר ראשון בביולוגיה- פסיכולוגיה באוניברסיטת ת"א. ביום- מורה פרטית לילדים ונוער. ובלילה - מעבירה מסיבות רווקות, ערבי זוגות, ערבי נשים בכל הארץ. המסיבה שלי כיפית, קלילה, זורמת ומצחיקה...((: אני מגיעה עם מזוודה אדומה ובתוכה - הרבה מידע פרקטי ומקצועי, משחקים שיצרתי, אביזרים מיוחדים, פרסים משגעים והמון הפתעות. מתנה רוטטת ומפנקת במהלך משחק מיוחד שאני יוצרת עבור הכלה או חוגג/ת יום ההולדת והמון פרסים משגעים למשתתפים. העיקר להנות, לצחוק ולעשות הרבה שמח((: